Oferta

CeramicWall

 

Link do manufaktury CeramicWall

 Z miłości do rzemiosła

Od trzech pokoleń specjalizujemy się w produkcji kafli ceramicznych do zabudów kominkowych i piecowych, ceramiki ozdobnej i użytkowej. Wszystkie wyroby z naszej pracowni są unikatowe gdyż są tworzone wyłącznie ręcznie. Począwszy od przygotowania projektu, modeli, form, skończywszy na ręcznym malowaniu, zdobieniu czy rzeźbieniu. Pomysł na ceramiczne panele dekoracyjne kiełkował w naszej wyobraźni od dawna. CeramicWall to wynik naszych poszukiwań łączący nie tylko szlachetny materiał i niebanalny design, ale również precyzję ręcznego wykonania i funkcjonalne, nietuzinkowe możliwości dekoracji naszych wnętrz i przestrzeni.

CeramicWall to kolekcja naszych autorskich wzorów, pełnych ekspresji, wolności, dla osób, które mają fantazję i kochają szlachetne materiały. Energetyczna paleta barw, form i wzorów umożliwia odpowiedni wybór i zastosowanie do każdego wnętrza.

Aby sprostać oczekiwaniom Państwa otwarci jesteśmy realizować nawet najbardziej śmiałe i nieoczywiste pomysły faktur i wzorów na naszych panelach dekoracyjnych CeramicWall.

Zapraszamy ☺